.

Mangal ve Nargile Kömür Satışı

 

 

 

 

Eleme Mangal Kömürü; Elenmiş elleme meşe mangal kömürü en kısa zamanda Türkiye'nin her yerine ulaştırıyoruz. Kendi üretimimiz olan Yüksek kalorili ve uzun süre yanma özelliğine sahip meşe mangal kömürü çuval, koli, paket şeklinde sipariş verebilirsiniz.


İthal Mangal Kömürü; Dünyanın çeşitli ülkelerinden ithal ettiğimiz mangal kömürünü Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerek lokanta ve restoranlar için istenilen kalitedeki ürünleri 10 veya 20 kglik ambalajlarda sizlere sunuyoruz.


Briket Mangal Kömürü; Mangal Kömürü; Dolce briket mangal kömürü mask group güvencesiyle %100 doğal bağlayıcılar ile meşe mangal kömürü tozunun birleştirilmesiyle meydana gelir. Yüksek kalorili, sağlıklı, uzun süre yanan ekonomik alevsiz firesiz doğal mangal kömürüdür.


Paket Mangal Kömürü; Elenmiş mangal kömürü. 1-1,5-3-5-10 Kiloluk Kağıt veya Poşet ambalajlarda toptan ve perakende satışa sunulmuştur. Çevre dostu, kül miktarı düşük, uzun yanma süresiyle tercih edilen mangal kömürüdür.


Nargile Kömürü; Özenle seçilerek paketlenmiş Nargile kömürümüz köz durumuna gelme aşamasında çevresine külü kaplar ve uzun süreli tamamen yanma gerçekleşir. Sizede nargile keyfini sürmek kalır. Kokusuz dumansız zehirsizdir.