.

FİRMA PROFİLİ

.

İYİOL TİCARET; Odun, kömür ve ağaç ürünlerinin pazarlanması ve nakliyesi sektöründe faaliyet göstermektedir.


Firmamız; 20 yılı aşkın bir süredir Kereste, odun ve mangal kömürü satışı yapmaktadır. Ülkemizin dört bir yanından talep edilen, kereste, odun ve mangal kömürü ihtiyacına kendi araç filomuzla cevap vermekteyiz.


Ürün Halkamızın İçinde;


İstenilen tip ve özellikte mangal kömürü, nargile kömürü, sobalık odun, şömine odunu, yerli ve ithal kömür Toptan ve perakende tomruk, farklı cins ve amaçlar için kereste satışı yer almaktadır.


Bunun yanında araç filomuzla nakliye hizmetimiz de mevcuttur. 80 ton ağırlık tartma özelliğine sahip tır kantarımız, müşterilerimizin 24 saat hizmetindedir.


Müşteri memnuniyetini, hizmet ve üründe kaliteyi ilke edinen firmamız; Müşteri ilişkilerinin 'satışa kadar' değil, özellikle 'satıştan sonra' başladığını bilen, herhangi bir aksaklık veya olumsuzluk durumunda müşterinin yanında olabilen bir anlayışın temsilcisi olan firmamız bizlere referans olan müşterilerimizle güvenirliğini kanıtlamıştır...


Hizmet verdiğimiz sektörde servis, işçilik ve ürün kalitesi olarak " İYİOL TİCARET " isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olarak, satışını yaptığımız ürünlere ihtiyaç duyulduğunda, akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.


nargile kömürü mangal kömürü, eleme mangal kömürü, ithal mangal kömürü, briket mangal kömürü, paket mangal kömürü, meşe kömürü, toptan mangal kömürü, ızgara kömürü, şömine odunu, mangal kömürü fiyatları, sobalık kömür, kaloriferlik kömür, portakal kömür, fındık kömür satışı, Manavgat toptan mangal kömürü, sobalık kömür, sobalık odun, nargile kömürü, mangal kömürü fiyatı, Antalya odun deposu, Antalya kömür deposu, meşe kömürü, mangal kömürü, ızgara kömürü, nargile kömürü, sobalık kömür,