.

Odun Satışı

 

 

 

 

Döner Odunu; Akdeniz bölgesi ormanlarından Restoranlarda odun ateşinde dönerin doyumsuz tadına tat katması amacı ile özel olarak hazırlatılmaktadır. Döner odunu tamamen meşe ağacından oluşmaktadır. Odunun boyutları döner ocağına göre hazırlatılmaktadır. Depomuzda 80 tonluk hassas kantarımızla müşterilerimizin gözetiminde tartılıp yerine teslim edilmektedir.


Fırın Odunu; Akdeniz bölgesi ormanlarından lahmacun pide ve ekmek fırınları için özel olarak 70-80 cm uzunluğunda hazırlanmıştır. Odunumuzun cinsi Gürgendir. Gürgen ağacının özelliği fırında daha çok alev yapabilmesidir. İsteğe göre fırında köz yapmasını isteyen müşterilerimiz içinde meşe ağacı olarak da depomuzda hazır bulundurulmaktadır.


Soba Odunu; Akdeniz bölgesi ormanlarından sobalık olarak kesilerek ısınma amaçlı olarak kullanılır. Sobalık odunumuzda istenilen cins odun, depomuzda her zaman mevcuttur. Depomuzda yılın 12 ayı kuru odun temin edinebilinmektedir. Ayrıca; tutuşturma amaçlı ince parça odunlarımızda mevcuttur. Tahta parçası şeklinde olup, tutuşturma amaçlıdır.


Şömine Odunu; Akdeniz bölgesi ormanlarından şöminelik olarak kesilerek hazırlanmıştır. Sobalık oduna göre daha kalın ve geniş ve lifli bir yapıya sahiptir. Bu sebeple, uzun süre yanma sağlamaktadır. Cinsi tamamen meşe ağacı olup kalorisi çok yüksektir.